Jestem Kasia,
Jestem projektantką wnętrz i kochającą Francję filolożką. Poszukuję idealnych rozwiązań dopasowanych do nieidealnych warunków. Chcę Ci pokazać, że możesz mieszkać i pracować tak jak lubisz, nawet jeśli Twoje upodobania są poza głównym nurtem.
Moje klientki i klienci to osoby, które miały dość pracy w miejscu, które do nich nie pasuje i postanowiły zadbać o to, by ich gabinet był dla nich wsparciem i podążał za zmianami w ich życiu. Nawet jeżeli nie wiedziały jeszcze dokąd chcą dojść to były gotowe na zmiany, a ja poprowadziłam je za rękę.

Nie jestem poważną Panią Projektant z plikiem dokumentów. Jestem dziewczyną, której żywiołem jest pomysłowość i śmiałe łączenie nieoczywistych rozwiązań.
Nie lubię marnotrawstwa. Cenię równowagę i myślenie o projektowaniu z uwzględnieniem mebli i przedmiotów, które już są i niekoniecznie muszą znaleźć się szybko na śmietniku.
Kilka razu w roku jeżdżę na konferencje architektoniczne i projektowe, żeby jeszcze lepiej i świadomiej projektować otoczenie dla współczesnego człowieka i czerpać z doświadczeń innych dojrzałych projektantów. Jednak to osobisty rozwój w obszarze komunikacji, dojrzałego dostrzegania potrzeb i zorientowania na rozwiązania, daje mi narzędzia dzięki którym skutecznie wyłuskuję sedno problemów i znajduję z nich wyjście.

 

Współpraca z doświadczonymi architektami i projektantami, dała mi pokorę i głębsze zrozumienie tego, że nikt inny nie powie nam co jest dla nas najlepsze. Narzucony styl i "mainstream” będzie nas uwierał, jeśli nie będzie podążał za naszymi potrzebami i marzeniami.
W pracy muszę być trochę rewolucjonistką – mierzę się z klasyką, a potem ustalam nowe, za każdym razem inne zasady, bo podążające za inną rodziną, innym człowiekiem innym miejscem. Znajduję to, co działa i tworzę tego więcej.
Wierzę, że moim najważniejszym zadaniem jest stworzenie Ci bezpiecznej przestrzeni do pracy i życia. Do uświadomienia Ci Twoich wartości i potrzeb, do rozwijania Twojego potencjału w miejscu, które Cię wspiera.
Czekam na Ciebie na konsultacjach.
Kasia